Корзина
150 отзывов
УкраинаКиев
+380
50
916-61-45
+380
97
236-76-22
Интернет-магазин "LOVEGURMAN"
Корзина

Фрустики – натуральні солодощі домашнього виробництва

Фрустики – натуральні солодощі домашнього виробництва

Неможливо вигадати щось корисніше і смачніше, ніж фрукти та ягоди, але можливо приготувати з них смаколики, котрі збережуть і максимально сконцентрують їх природну користь та смак на цілий рік. Саме це і робить Зоя Бургонська, засновниця ТМ Фрустики,

 Пастила не потребує додаткових консервантів, хіба окрім цукру, або меду. В нас є дві лінійки смаків: Фітнес — для тих хто не споживає цукор (тут в складі виключно фрукти та спеції) та Гурман — в складі цих видів пастили є цукор, фруктове пюре та спеції.

Сушка пастили проходить при температурі 50-52 градуси, тому багато корисних речовин залишається в продукті неушкодженими. Коли ви їсте пастилу треба враховувати, що продукти усушуються в 5-10 разів і відповідно концентрація корисних речовин в пастилі збільшується пропорційно. Для прикладу, якщо ви з'їли велику цукерку яблучної пастили, це рівноцінно споживанню 0,5 кг яблук.

По суті, пастила — це інший вигляд бабусиної сушки. Пам'ятаєте, яблучка, грушки, вишню для узвару? В нашому варіанті ті самі продукти були подрібнені попередньо, а потім так само висушені. Є додаткове побажання — якщо ви любите м'якеньку пастилу, купуйте свіжу. Та, яка полежить у вас на поличці, може бути сухішою від щойно зробленої. Хоча деякі види пастили одразу після сушіння є трохи сухішими за інші.

Аби пастила менше пересихала, покладіть її в пластиковий контейнер. Не кладіть в холодильник, оскільки він “витягує” воду з продуктів.

 

Ми не женемось за ціною сировини, а намагаємось зав'язувати тривалі стосунки з нашими постачальниками. І ми постійно в пошуку якісних продуктів.

Вже зараз, наприклад, ми готуємось до нового сезону. В планах — знайти фермерів, які мінімально застосовують хімікати при вирощенні своєї продукції або взагалі відмовляються від неї. Вже зараз шукаємо бахчі, де кавуни достигатимуть власним шляхом, а не “швидко достигатимуть” на хімікатах. В моєму дитинстві кавуни в продажу з'являлись в кінці серпня, а зараз вже в середині липня на ринках велика кількість кавунів.

Предыдущие статьи